8. juuli | DD Tour Jõulumäe Challenge, Pärnu

Disc Golf Metrix registreerimine: https://discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=452361

NB! ASUKOHA MUUTUS!

8. juuli (laupäev) – Dynamic Discs Tour the Estonia III etapp. Tegemist on PDGA C-tier võistlusega. Mängitakse Jõulumäe kollases discgolfipargis kaks modifitseeritud võistlusringi. Võistlusele pääseb 90 kiiremat ning võistlus toimub kolmes võistlusklassis – MPO (PDGA reiting 850+), MA4 (PDGA reiting kuni 849) ja FPO (Naised). Võistluse osalustasu on 15€.

Autasustakse iga klassi TOP3 Trilogy kinkekaartidega (100€, 75€, 50€).

Täpne ajakava koostamisel..

Osalustasu maksmine:

Makse saaja – Disclife MTÜ
Arvelduskonto – EE792200221066409097
Summa – 15€
Põhjendus – etapi nimi ja võistleja nimi

Võistluse toob teieni Disclife koostöös Chilli Disc Golfiga. Võistluse peakorraldaja ja TD on Silver Leetma (silver@cdg.ee / 56 220 185).

Dynamic Discs Tour the Estonia tutvustus

Dynamic Discs Tour the Estonia on discgolfi võistlussari, mis on mõeldud kõikidele discgolfaritele. Tegemist on PDGA C-tier võistlussarjaga, mille peatoetajaks on Dynamic Discs. Võistlussarjal on 8 etappi ning etapid toimuvad 21. maist kuni 14. oktoobrini. Võistlussarja slouganiks on “Estonians going to Järva!”. Iga võistlusklassi üldtabeli kaks esimest saavad auhinnaks all-inclusive nädalavahetuse paketi Rootsis Järva discgolfipargis, mis sisaldab laevapileteid, majutust Stay Xtra Hotellis raja lähedal ning nädalavahetuse piletit Järva discgolfiparki.

Tuuri üldkoduleht: http://disclife.eu/dynamic-discs-tour-the-estonia-estonians-going-to-jarva