3.-4. juuni | Latitude64° Festival 2017

3.-4. juuni @ Otepää / Kuutsemäe / Valgjärve / Meegaste

3.-4. juunil toimub Otepääl Latitude64° Festival, kus mängib 270 võistlejat. Võistlus on kahepäevane ning kokku mängitakse kolm võistlusringi Kuutsemäe, Valgjärve ja Meegaste discgolfipargis.

Ürituse peatoetaja on Rootsi kettabränd Latitude64. Võistlus on mitte-PDGA ja põhirõhk on discgolfi populariseerimisel. Sellises formaadis võistlust pole varem Eestis korraldatud. Soovime olla teerajajad. Meie peamiseks eesmärgiks on luua iga-aastane järjepidev traditsioon Latitude64° Festivali näol.

Korraldustiim

Silver Leetma – TD 56 220 185 – silver@cdg.ee (Kuutsemäe peastaap)
Ralf Rogov – CO-TD 58 586 475 ralf@cdg.ee (Valgjärve)
Anthony Enden – CO-TD 55 545 346 anthony@disclife.ee (Meegaste)
Raimo Kimmel – CO-TD 5334 1420 raimo.kimmel@gmail.com (Disc Golf Metrix)
Marko Narits – CO-TD 551 8854 – marko@cdg.ee (Kuutsemäe)

Kommunikatsioon ja meediakajastus – Evelin Tulp – 56 490 033 evelintulp@gmail.com

Trilogy PRO-Shop Kuutsemäel – Taivo Lember – taivo@cdg.ee

Võistluse korraldaja on Chilli Disc Golf MTÜwww.cdg.ee.

Toetajad ja sponsorid