4. november | Trilogy Tour the Estonia | Saue discgolfipark

VÕISTLEJA INFOKIRI

Võistlus: Trilogy Tour the Estonia I etapp
Asukoht: Saue discgolfipark (Google maps: http://bit.ly/2l12vWv)
Aeg: 4. november

Võistlusele registreerimine on lukus. 95 mängijat on tasunud osavõtutasu, kõik teised mängijad on võistlusnimekirjast eemaldatud. Korraldajal on varuks 5 Wildcardi. Kui keegi tunneb, et peab ilmtingimata Sauel võistlustulle astuma, siis palun sellest teada anda.

SAUE DISCGOLFIPARGI MODIFITSEERITUD VÕISTLUSRADA

Mängime Saue discgolfipargi modifitseeritud 20-korviga rajal. Rada on talvetuurile kohane ning harrastajasõbralik. Paneme püsti erinevaid trikikorve, mille edukaks läbimiseks on vaja täpsust, osavust ja õnne.

Mängitakse kolm võistlusringi. I ja II võistlusring mängitakse järjest. Seejärel on lõunapaus ning jätkame III võistlusringiga. Kokku mängime 60 korvi. Suur enamik radadest on 45-80m. I ja II võistlusringi puulid on loosiga. III võistlusringil mängitakse võistlusklassipõhiselt vastavalt tulemusele ja paremusjärjestusele. Täpse rajakaardi postitame FB ürituse alla hiljemalt 30. oktoobril.

AJAKAVA | 4. november

Kogunemine 9:30
Ühissoojendus ja raja tutvustus 10:00
Esimese ja teise võistlusringi algus 10:30
Lõunapaus 13:30
Kolmanda ringi algus 15:00
Autasustamine peale kolmanda ringi lõppu orienteeruvalt 17:00

AUTASUSTAMINE

Meil on kolm võistlusklassi – edasijõudnud, harrastajad ja naised. Autasustame Chilli ja Iluversum kinkekottidega iga klassi TOP3. Lisaks toimub kolme ringi jooksul CTP võistlus, autasustame kõige paremat täpsuskütti.

Kinkekottidest leiad erinevaid tervise-, ilu- ja fitnesskingitus. Brändidest on esindatud Diet-Food, Sport Definition, Nacomi ja teised Iluversumi brändid.

Facebooki ürituse all toimub “Head 2 head” ennustusmäng. Parimat ennustajat premeerime eriauhinnaga.

ERIAUHIND

Meil on mütsipidu. Chilli on välja pannud kinkekoti parimale discgolfi võistlusmütsile. Ole loov, paista silma ja võida ägedat kraami Chilli.ee’lt.

LISAINFO

Disc Golf Metrix: http://bit.ly/2zzqwaF
Üldjuhend: http://bit.ly/2xvI8GY
Kalender: http://bit.ly/2yVn

Küsimuste korral: Silver Leetma | 56 220 185 | silver@chilli.ee